Korzyści jakie daje program OGNIK

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem programu OGNIK Premium zapoznaj się z listą korzyści które pozwala on osiągnąć.

1. Oszczędność czasu.

Zawarty w  programie system szablonów księgowych pozwala na zaksięgowanie faktury zakupu lub sprzedaży nawet w 12 sekund! Ile czasu to samo zadanie zajmuje w innych programach ?... od 30 sekund do nawet około dwóch minut. Różnica w czasie pomnożona przez liczbę faktur jaką każdego miesiąca księgujesz to Twoja oszczędność....

Optymalizacja programu pod kątem pracy przy wykorzystaniu wyłącznie klawiatury pozwala osobom sprawnie posługującym się klawiaturą na błyskawiczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi oknami programu.

Po skonfigurowaniu formuł dla Rachunku Zysków i Strat oraz Bilansu, sprawozdanie finansowe masz gotowe w kilka sekund po zakończeniu księgowań.

2. Mniej błędów.

Dla większości dokumentów, księgując powtarzalne operacje, skupiasz się jedynie na prawidłowym wprowadzeniu kwot do rejestru VAT, resztę program zrobi korzystając z szablonu, dzięki temu:
- te same transakcje księgowane są zawsze tak samo,
- unikasz "literówek", czeskich błędów lub opuszczonych końcówek w dekretach.

3. Fachowy serwis techniczny.

Cieszymy się, że możemy Państwu oprócz wiedzy informatycznej zaoferować także pomoc specjalistów w dziedzinie rachunkowości, dzięki czemu konsultacje telefoniczne są konkretne, i szybko pozwalają na rozwiązanie problemu. 

W roku 2014 zgłoszenia serwisu w 100% zostały rozwiązane zdalnie!

4. Oszczędność pieniędzy.

Program Ognik Premium jest i jeszcze długo będzie jednym z najatrakcyjniejszych cenowo programów księgowych na polskim rynku. W naszej firmie wolimy mieć wielu drogich klientów, niż sprzedać kilka drogich programów.

Wyjątkowa polityka aktualizacji

Warto być na bieżąco - szczególnie dotyczy to programów księgowych ze względu na często zmieniające się przepisy.

W przypadku programu OGNIK PREMIUM aktualizacje są:

1. Dobrowolne - licencja programu jest wieczysta, więc jeśli nie chcesz nie musisz kupować aktualizacji, aby pracować w kolejnych latach.
2. Atrakcyjne cenowo - roczny pakiet na aktualizacje to wydatek około 30% wartości programu - pamiętajmy: niedrogiego programu.
3. Kompletne - to znaczy, że jeśli pominiesz rok lub nawet kilka lat - możesz przejść na bieżącą wersję programu w cenie jednorocznej aktualizacji. Nie musisz kupować wersji poprzednich.
4. Automatyczne - warto dodać, że aktualizacje są pobierane i instalowane automatycznie - wystarczy kilka kliknięć i już :-)

Zgodny z przepisami

Program OGNIK PREMIUM tworzony jest przy współpracy z biegłym rewidentem i doradcą podatkowym, co zapewnia jego pełną zgodność z wymogami ustawy o rachunkowości.

Wyjątkowa polityka cenowa

Uważamy, że cena programu OGNIK to dodatkowy atut przemawiający za jego wyborem.
Oczywiście dobry program wart jest każdych pieniędzy, przyjęliśmy jednak zasadę, że OGNIK powinien być dostępny również dla początkujących i małych firm - dlatego mimo upływu lat i ogromnego wzrostu popularności programu - wciąż utrzymujemy jego atrakcyjną cenę, mimo, że program już od dawna dorównuje pod względem funkcjonalności znacznie droższym produktom konkurencji.

Wyjątkowe wsparcie techniczne!

Naszym klientom staramy się zapewnić jak najszersze i jak najszybsze wsparcie techniczne. Zwykle - oczywiście w godzinach pracy naszej firmy - udzielamy pomocy już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej.

Program zawiera wbudowany moduł wsparcia, który umożliwia połączenia poprzez zdalny pulpit - dzięki czemu pomoc zwykle zajmuje kilka minut.

Dodatkowo - osoby zajmujące się wsparciem - to praktycy zarówno w dziedzinie księgowości, jak i informatyki, dzięki czemu doskonale rozumieją Twoje potrzeby.