Szybkie, kompletne i sprawdzone programy do księgowości i do płac.

OGNIK Premium dla firm - księga handlowa/księga przychodów lub ryczałt

Niezależnie od rozmiaru firmy możesz korzystać z Ognika.
a jeśli Twoja firma zmieni formę, możesz skorzystać z nowej formy ksiąg, zachowują dane kontrahentów, serie dokumentów, opisy księgowe itp.

Dobra cena i żadnych ukrytych opłat.
Ceny OGNIKa PREMIUM w promocji są o wiele atrakcyjniejsze niż ceny porównywalnych produktów dostępnych na rynku.
Licencja programu jest wieczysta - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat, chyba, że zmienią się przepisy prawa lub zdecydujesz się na zakup nowszych wersji.

Program zawiera wszystko czego potrzebujesz,
zestawienia księgowe, rejestry i deklaracje VAT miesięczne i kwartalne, naliczanie amortyzacji oraz  - co ma znaczenie w większych podmiotach - prowadzenie rozrachunków. Program jest przygotowany do prawie natychmiastowej pracy, zawiera predefiniowane ustawienia i plan kont. Ogromnym atutem programu jest Raport Kasowy oparty bezpośrednio o zapisy na koncie Kasy.
W firmach prowadzących pełną księgowość Ognik pozwala także na liczenie sprawozdań finansowych - Rachunku Zysków i Strat i Bilansu.

Udziały w wielu spółkach - to nie problem.
Ognik potrafi pobrać dane z wielu ksiąg (również z ksiąg o różnych formach) i zestawić je w rozliczeniu podatku.

Bufor zapisów
Księgując - możesz w każdej chwili wrócić do wcześniejszych dokumentów i je poprawić. Program zawiera również ułatwienia przydatne przy wyprowadzaniu zaległości, gdzie przydatny jest równoczesny dostęp do wielu lat obrotowych.

Analiza danych
Program zawiera unikalny moduł pozwalający na wielowymiarową analizę zapisów w oparciu o zapisy księgi - to rozwiązanie absolutnie unikalne w programach w tej kategorii cenowej. Pozwala na tworzenie np. zestawień kosztów/przychodów w układzie miesięcznym.

Mobilność pracy
Po stronie programu nie ma ograniczeń dotyczących przenoszenia danych pomiędzy komputerem w pracy i np. laptopem. Możesz więc zabrać dane księgowe ze sobą. Możesz także zainstalować OGNIKA PREMIUM wraz z kopią danych na tablecie z systemem Windows, np. na spotkanie z kontrahentem.

Wsparcie techniczne w cenie.
Większość licencji zawiera wsparcie techniczne (on-line, e-mail i telefon).

OGNIK PREMIUM to doskonały wybór dla Firm niezależnie od formy ksiąg.
Program pozwala na prowadzenie ksiąg praktycznie w każdej konfiguracji. OGNIK PREMIUM pozwala na księgowanie w dowolnym roku obrotowym, zawiera wielostopniowy plan kont i pozwala na pracę w sieci LAN. Program sprawdzi się doskonale zarówno w małej jednoosobowej firmie, gdzie księgowością zajmuje się jedna osoba, jak i w dużych podmiotach gdzie wymagana jest jednoczesna praca na wielu stanowiskach.

Bezpieczny zakup - Gwarancja Satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Masz 60 dni od otrzymania klucza programu na podjęcie decyzji o jego pełnej aktywacji lub zwrocie. W drugim przypadku otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.

 

Wybrane licencje odpowiednie dla Firm