Szybkie, kompletne i sprawdzone programy do księgowości i do płac.

OGNIK Premium - Program Księgowy dla Biur Podatkowo-Księgowych

Program OGNIK PREMIUM doskonale sprawdza się w biurach księgowych.

- wbudowana obsługa wielu podmiotów i łatwa zmiana wybranego podmiotu;
- spójny interfejs - niezależnie od prowadzonej formy ksiąg, poruszanie się po programie jest bardzo podobne co ułatwia pracę z wieloma różnymi klientami.
- łatwa nawigacja - dzięki temu Twoi pracownicy bardzo szybko nauczą się obsługi programu.
- bogata funkcjonalność - OGNIK PREMIUM zawiera nie tylko to co niezbędne  w programie księgowym, ale również wiele unikalnych a pomocnych w codziennej pracy funkcji
- wiele dodatkowych modułów w podstawowej cenie
- np. środki trwałe czy proste faktury dodajemy do każdej licencji
- funkcje przyśpieszające pracę - unikalne szablony, pobieranie kontrahentów z REGON, czy rozliczanie rozrachunków odrębnie od księgowania - to funkcje pozwalające na oszczędność czasu - gdy pracujesz pod presją terminów,
- błyskawiczne działanie - większość raportów w programie - nawet przy tysiącach wprowadzonych dokumentów "liczy się" w ułamkach sekund.
- niskie wymagania sprzętowe - program działa szybko również na starszych komputerach
- rozbudowane przeszukiwanie zapisów - prawie wszystkie tabela w programie można filtrować i sortować na tysiące sposobów, a np. wybrane zapisy na koncie można również przeglądać za okres wielu lat obrotowych w jednym widoku
- wbudowane eksporty do excela większości zestawień;
- integracja z wieloma zewnętrznymi systemami w podstawowej cenie programu: REGON, VIES, NBP, BIAŁA LISTA...
- unikalny mechanizm importu danych z EXCELA, JPK lub CSV
- oparty o kreator pozwalający na dopasowywanie danych z pliku do pól w programie - ułatwia pracę z różnorodnymi systemami informatycznymi klientów
- pozwala na pracę w wielu jednostkach jednocześnie - przydatne gdy szybko musisz coś sprawdzić w inneh firmie - lub gdy chcesz uruchomić kilka instancji programu do pracy z tą samą firmę
- atrakcyjna cena - mimo rosnącej popularności - program nadal pozostaje wyjątkowo atrakcyjny cenowo na tle konkurencji - tak podczas zakupu, jak i podczas eksploatacji - zero ukrytych kosztów;
- PROMOCJA - dodatkowy podprogram e-Sprawozdania XML - teraz w cenie licencji podstawowej!

To tylko wybrane funkcje programu - sprawdź demo i zobacz jak jeszcze Ognik Premium może usprawnić pracę twojego biura.

Korzyści jakie daje program OGNIK w biurze księgowym

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem programu OGNIK Premium zapoznaj się z listą korzyści które pozwala on osiągnąć.

1. Oszczędność czasu - najważniejsza wartość programu używanego w biurze księgowym

OGNIK jest,,, piekielnie szybki.

Po pierwsze: Zawarty w  programie system szablonów księgowych pozwala na zaksięgowanie faktury zakupu lub sprzedaży nawet w 12 sekund! Ile czasu to samo zadanie zajmuje w innych programach ?... od 30 sekund do nawet około dwóch minut. Różnica w czasie pomnożona przez liczbę faktur jaką każdego miesiąca księgujesz to Twoja oszczędność....

Po drugie, procedury programu są tak optymalne aby "obrotówka" oparta o 250 000 zapisów księgowych wyliczyła się w 0.3 sekundy. Nie zdążysz łyknąć kawy a już masz wynik.

Po trzecie: Optymalizacja programu pod kątem pracy przy wykorzystaniu wyłącznie klawiatury pozwala osobom sprawnie posługującym się klawiaturą na błyskawiczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi oknami programu.

Po czwarte - wciąż rosnące możliwości importu dokumentów z wielu formatów, a nawet unikalny na skalę kraju kreator importu z tabel Excela czy plików tekstowych.

Po piąte: Po skonfigurowaniu formuł dla Rachunku Zysków i Strat oraz Bilansu, sprawozdanie finansowe masz gotowe w kilka minut po zakończeniu księgowań.

Po szóste, integracja z NBP (kursy walut), REGONEM (pobieranie danych kontrahentów) - przyśpieszają pracę.

Po siódme: pełnotekstowe wyszukiwanie potrzebnych zapisów, sprawnie i szybko filtrujące dane - to mniej czasu na szukanie różnic czy potrzebnych informacji

Możemy wymieniać jeszcze długo... ale najlepiej sprawdźcie Państwo samodzielnie (lub z pomocą naszego konsultanta, który wprowadzi Was w tajemnice Ognika :) >>Kontakt>>

2. Mniej błędów.

Dla większości dokumentów, księgując powtarzalne operacje, skupiasz się jedynie na prawidłowym wprowadzeniu kwot do rejestru VAT, resztę program zrobi korzystając z szablonu, dzięki temu:
- takie same transakcje księgowane są zawsze tak samo,
- unikasz "literówek", czeskich błędów lub opuszczonych końcówek w dekretach,

3. Fachowy serwis techniczny.

Cieszymy się, że możemy Państwu oprócz wiedzy informatycznej zaoferować także pomoc specjalistów w dziedzinie rachunkowości i chociaż nie doradzamy w samych kwestiach księgowych - to dzięki tej wiedzy konsultacje telefoniczne są "konkretne" i szybko pozwalają na rozwiązanie problemu. 

4. Oszczędzasz pieniądze.

- Program Ognik Premium jest i jeszcze długo będzie jednym z najatrakcyjniejszych cenowo programów księgowych na polskim rynku. W naszej firmie wolimy mieć wielu drogich klientów, niż sprzedać kilka drogich programów.

- zarabiasz również dlatego - bo nawet mniej wykwalifikowani pracownicy szybciej się uczą i sprawnie radzą sobie z księgowaniem, mając podpowiedzi z wcześniej wprowadzonych szablonów i piekielnie szybki program.

Potrzebujecie Państwo więcej argumentów aby się przekonać do Ognika? Proszę bardzo.

Doświadczenie
Ognik obecny jest na rynku już od 2003 roku, a obecnie pracuje już w kilkuset różnej wielkości biurach księgowych i świetnie sobie radzi ułatwiając rozwój tych biur.

Aktualność i zgodność z przepisami
Zmiany podatkowe wdrażamy zwykle jako pierwsi lub jedni z pierwszych na rynku. Np. już teraz jesteśmy gotowi na JPK_V7(2) i na Nowy Ład Podatkowy.

Bezpieczeństwo
Ognik posiada wbudowany mechanizm archiwizacji danych i wymaga wykonania archiwum przed każdą aktualizacją.

Stabilność i skalowalność i elastyczność
Ognik wykorzystuje silnik bazy danych oparty o niezawodny serwer SQL - pozwalający na równoczesną pracę nawet 250 osób. Ognik może być zainstalowany na serwerze Windows Server i wykorzystywany zdalnie.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Możesz aktywować w pełni albo zwrócić Ognika otrzymując 100% wpłaconej ceny, jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań przez 60 dni po zakupie. (W trakcie roku 2021 nie zwrócono nam żadnego programu:)

 

Wybrane licencje dla biur księgowych