Szybkie, kompletne i sprawdzone programy do księgowości i do płac.

Oferta dla spółek handlowych

OGNIK w małych, średnich i ogromnych spółkach

OGNIK zawiera wszystko czego potrzebujesz do prowadzeni księgowości spółki handlowej - po to został stworzony!

Program dedykowany jest podmiotom małym i średnim, jednak w praktyce używany jest również przez największe podmioty, w tym spółki akcyjne czy oddziały przedsiębiorstw zagranicznych.

Raportowanie zgodnie z ustawą o rachunkowości, CIT i VAT.
Zestawienia księgowe, rejestry i deklaracje VAT miesięczne i kwartalne, sprawozdania finansowe, naliczanie amortyzacji, prowadzenie rozrachunków, e-sprawozdania finansowe, wiekowanie zobowiązań, korekty roczne Vat, raportowanie JPK... i 1000 innych funkcji - w przyjaznym interfejsie.

Okna programu są przejrzyste i czytelne
dzięki temu większość użytkowników już po kilkunastu minutach łatwo orientuje się w programie.

Szybkość działania
Wprowadzanie danych i tworzenie raportów zostały zoptymalizowane tak, aby zabierały jak najmniej czasu pozostawiając go na zagadnienia merytoryczne.

Bufor zapisów
Księgując - do momentu zamknięcia okresu możesz wrócić do wpisanych dokumentów i poprawić ewentualne błędy. Oznacza to mniej korekt, eliminację storn i bardzie przejrzyste księgi.

Analiza danych
Program zawiera unikalny moduł pozwalający na wielowymiarową analizę zapisów w oparciu o zapisy księgi - to rozwiązanie absolutnie unikalne w programach w tej kategorii cenowej.

Instalacja i wdrożenie programu są łatwe
Nawet dla początkujących użytkowników, a wymagania programu pozwalają na jego użytkowania nawet na starszych komputerach. Co ważne: OGNIK PREMIUM objęty jest wyjątkowym wsparciem technicznym. Nasi konsultanci dysponują możliwością połączenia się z Twoim komputerem poprzez zdalny pulpit - przez co mogą Ci pomóc tak, jakby siedzieli tuż obok. Program jest przygotowany do prawie natychmiastowej pracy, zawiera predefiniowane ustawienia i plan kont.

Wsparcie techniczne w cenie
Po zakupie programu zapewniamy indywidualne, bezpłatne szkolenie on-line, podczas którego nasz konsultant przedstawi Państwu podstawowe funkcje programu i odpowie na pytania dotyczące jego obsługi.
Większość licencji zawiera również całoroczne wsparcie techniczne (on-line, e-mail i telefon).

Żadnych ukrytych opłat
Licencja programu jest wieczysta - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat, chyba, że zdecydujesz się na zakup nowszych wersji.

Bezpieczny zakup - Gwarancja Satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Masz 60 dni od otrzymania klucza programu na podjęcie decyzji o jego pełnej aktywacji lub zwrocie. W drugim przypadku otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.