OGNIK Premium dla firm - pełna księgowość lub KPiR

Ognika tworzyliśmy tak, aby jego okna były maksymalnie przejrzyste i czytelne, dzięki temu już po kilkunastu minutach łatwo zorientujesz się w programie. Ten prosty interfejs nie powinien jednak mylić, gdyż pod spodem kryje się bogactwo funkcji obecnych w najdroższych na rynku programach.

Dobra cena i żadnych ukrytych opłat.
Ceny OGNIKa PREMIUM w promocji są o wiele atrakcyjniejsze niż ceny porównywalnych produktów dostępnych na rynku. Licencja programu jest wieczysta - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat, chyba, że zdecydujesz się na zakup nowszych wersji.

Program zawiera wszystko czego potrzebujesz,
zestawienia księgowe, rejestry i deklaracje VAT miesięczne i kwartalne. Ognik pozwala także na liczenie sprawozdań finansowych - Rachunku Zysków i Strat i Bilansu - również w wersji uproszczonej, naliczanie amortyzacji oraz  - co ma znaczenie w większych podmiotach - prowadzenie rozrachunków. Program jest przygotowany do prawie natychmiastowej pracy, zawiera predefiniowane ustawienia i plan kont. Ogromnym atutem programu jest Raport Kasowy oparty bezpośrednio o zapisy na koncie Kasy.
[W firmach osób fizycznych - dużym atutem jest możliwość zachowania kartotek i ustawień programu przy zmianie formy prowadzonych ksiąg, z KH na KPiR i odwrotnie, również Podatki mogą być tam liczone dla wielu Podatników w różnych proporcjach i z różnych firm, o różnej formie ksiąg!]

Bufor zapisów
Księgując - możesz w każdej chwili wrócić do wcześniejszych dokumentów i je poprawić. Program zawiera również ułatwienia przydatne przy wyprowadzaniu zaległości, gdzie przydatny jest równoczesny dostęp do wielu lat obrotowych.

Analiza danych
Program zawiera unikalny moduł pozwalający na wielowymiarową analizę zapisów w oparciu o zapisy księgi - to rozwiązanie absolutnie unikalne w programach w tej kategorii cenowej.

Mobilność pracy
Po stronie programu nie ma ograniczeń dotyczących przenoszenia danych pomiędzy komputerem w pracy i np. laptopem. Możesz więc zabrać dane księgowe ze sobą. Możesz także zainstalować OGNIKA PREMIUM wraz z kopią danych na tablecie z systemem Windows, np. na spotkanie z kontrahentem.

Wsparcie techniczne w cenie.
Większość licencji zawiera wsparcie techniczne (on-line, e-mail i telefon).

OGNIK PREMIUM to obecnie najlepszy wybór dla Firm.
Program pozwala na prowadzenie ksiąg praktycznie w każdej konfiguracji. OGNIK PREMIUM pozwala na księgowanie w dowolnym roku obrotowym, zawiera wielostopniowy plan kont i pozwala na pracę w sieci LAN. Program sprawdzi się doskonale zarówno w małej jednoosobowej firmie, gdzie księgowością zajmuje się jedna osoba, jak i w dużych podmiotach gdzie wymagana jest jednoczesna praca na wielu stanowiskach.

Bezpieczny zakup - Gwarancja Satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Masz 60 dni od otrzymania klucza programu na podjęcie decyzji o jego pełnej aktywacji lub zwrocie. W drugim przypadku otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.

 

Wybrane licencje odpowiednie dla Firm

Zobacz wszystkie licencje dla firm