Funkcjonalność w biurach

Program zawiera wszystko czego potrzebujesz:

zestawienia księgowe, rejestry i deklaracje VAT miesięczne i kwartalne. Ognik pozwala także na liczenie sprawozdań finansowych - Rachunku Zysków i Strat i Bilansu - również w wersji uproszczonej, naliczanie amortyzacji oraz  - co ma znaczenie w większych podmiotach - prowadzenie rozrachunków. Program jest przygotowany do prawie natychmiastowej pracy, zawiera predefiniowane ustawienia i plan kont. Ogromnym atutem programu jest Raport Kasowy oparty bezpośrednio o zapisy na koncie Kasy.
W firmach osób fizycznych - dużym atutem jest możliwość zachowania kartotek i ustawień programu przy zmianie formy prowadzonych ksiąg, z KH na KPiR i odwrotnie, również Podatki mogą być tam liczone dla wielu Podatników w różnych proporcjach i z różnych firm, o różnej formie ksiąg!

Bufor zapisów - koniec z korektami
Księgując - możesz w każdej chwili wrócić do wcześniejszych dokumentów i je poprawić. Program zawiera również ułatwienia przydatne przy wyprowadzaniu zaległości, gdzie przydatny jest równoczesny dostęp do wielu lat obrotowych.

Szybkość pracy - pomyśl ile czasu zaoszczędzisz - szybciej księgując faktury
Unikalny system szablonów - pozwala na błyskawiczne wprowadzanie dokumentów księgowych. Aż trudno uwierzyć, ale niektórzy z naszych klientów wprowadzają jedną fakturę do rejestrów VAT i do Ksiąg w ... 15 sekund. Czy uda Ci się to w programie, którego obecnie używasz?
Krótki czas wprowadzania danych przekłada się na wydajność pracy Twojego biura, a przez to na niższe koszty i większe zyski.

Wieloletnie kartoteki - to elastyczność i dodatkowe możliwości
Możesz kontynuować plan kont, ustawienia i serie dokumentów przez wiele lat. Co więcej - jeśli np. wyprowadzasz zaległości w księgach klienta - możesz pracować na kilku latach jednocześnie. To Ty decydujesz, czy dodane właśnie konto - ma być widoczne również w innych latach obrotowych.

Szybki start z nową firmą dzięki - wymianie danych pomiędzy firmami
Obsługujesz podobne firmy? W OGNIKU możesz eksportować plan kont i kontrahentów z jednej firmy do innej, lub stworzyć firmę wzorcową i używać jej do błyskawicznego zakładania nowych firm.

 

Dodatkowe atuty

Instalacja i wdrożenie programu są łatwe
nawet dla początkujących użytkowników, a wymagania programu pozwalają na jego użytkowanie nawet na starszych komputerach. OGNIK doskonale sprawdza się w pracy w sieci LAN.

Praca zespołowa
Budowa programu pozwala na prace w tej samej firmie i równoczesne wprowadzanie danych przez wiele osób jednocześnie. Co więcej, możesz uruchomić OGNIKA więcej niż jeden raz na tym samym komputerze, i to zarówno na danych tej samej firmy, jak i różnych firm. To bardzo przydana opcja, gdy podczas księgowania - szybko chcesz sprawdzić coś w innej firmie.

Analiza danych
Program zawiera unikalny moduł pozwalający na wielowymiarową analizę zapisów w oparciu o zapisy księgi - to rozwiązanie absolutnie unikalne w programach w tej kategorii cenowej. Ta opcja pozwoli Ci na prezentację danych Klientom w przejrzysty i zrozumiały dla nich sposób. Wzbogacony także czytelnymi i atrakcyjnymi graficznie wykresami.

Mobilność pracy
Po stronie programu nie ma ograniczeń dotyczących przenoszenia danych pomiędzy komputerem w pracy i np. laptopem. Pod pewnymi warunkami możesz więc zabrać dane księgowe ze sobą. Możesz także zainstalować OGNIKA PREMIUM wraz z kopią danych na tablecie z systemem Windows, np. na spotkanie z Klientem.

Eksport danych i zestawień
Program pozwala na eksport danych do EXCELA i kilku innych formatów, a także na zapisywanie raportów w plikach PDF.

Opłacalny zakup dla biura

Dobra cena i żadnych ukrytych opłat.
Ceny OGNIKa PREMIUM w promocji są o wiele atrakcyjniejsze niż ceny porównywalnych produktów dostępnych na rynku. Licencja programu jest wieczysta - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat, chyba, że zdecydujesz się na zakup nowszych wersji.

OGNIK PREMIUM objęty jest wsparciem technicznym, jakiego próżno szukać u konkurencji. Nasi konsultanci dysponują możliwością połączenia się z Twoim komputerem poprzez zdalny pulpit - przez co mogą Ci pomóc tak, jakby siedzieli tuż obok. W większości przypadków problemy są dzięki temu rozwiązywane w kilka minut. Część licencji zawiera wsparcie techniczne już w cenie zakupu (on-line, e-mail i telefon).

OGNIK PREMIUM to doskonały wybór dla Biur Księgowych.
Program pozwala na prowadzenie ksiąg praktycznie w każdej konfiguracji. OGNIK PREMIUM pozwala na księgowanie w dowolnym roku obrotowym, zawiera wielostopniowy plan kont i pozwala na pracę w sieci LAN. Program sprawdzi się doskonale zarówno w małej jednoosobowej firmie, gdzie księgowością zajmuje się jedna osoba, jak i w dużych podmiotach gdzie wymagana jest jednoczesna praca na wielu stanowiskach.

Bezpieczny zakup - Gwarancja Satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Masz 60 dni od otrzymania klucza programu na podjęcie decyzji o jego pełnej aktywacji lub zwrocie. W drugim przypadku otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.

Wybrane licencje dla biur księgowych

Zobacz wszystkie licencje dla biur