Szukaj w artykułach

Spis treści

Program OGNIK Premium umożliwia tworzenie i filtrowanie wielu różnorodnych zestawień. Użytkownik może sam decydować jaką postać mają mieć generowane przez niego zestawienia.

Program pozwala na dostosowanie widoku do preferencji użytkownika i automatycznie zapisuje dokonane przez niego zmiany. Ponadto wyposażony on został w różnorodne opcje widoku i filtry, dzięki którym możecie Państwo stworzyć takie zestawienie na jakim najbardziej Wam zależy.

 

Aby jak najlepiej przedstawić funkcje programu w zakresie tworzenia i filtrowania zestawień księgowych, posłużymy się dwoma zakładkami dostępnymi w programie. Są to zakładki ANALITYKA i OBROTY I SALDA dostępne w module KSIĘGA programu OGNIK Premium.

Wszelkie informacje na temat działania tych zakładek zostały szeroko opisane w podręczniku online dostępnym na Naszej stronie internetowej. Funkcjonowanie zakładki OBROTY I SALDA zostało przedstawione w temacie OBROTY I SALDA, natomiast zakładki ANALITYKA w temacie ZESTAWIENIE ANALITYCZNE.

Poniższy artykuł na kilku prostych przykładach pokaże Wam możliwości programu OGNIK Premium w zakresie tworzenia różnorodnych zestawień OBROTÓW I SALD i zestawień ANALITYCZNYCH dostosowanych do Waszych potrzeb.