PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

OGNIK NGO

OGNIK Dla Firm

OGNIK Dla Biur

Program zawiera wszystko czego potrzebujesz:

zestawienia księgowe, rejestry i deklaracje VAT miesięczne i kwartalne. Ognik pozwala także na liczenie sprawozdań finansowych - Rachunku Zysków i Strat i Bilansu - również w wersji uproszczonej, naliczanie amortyzacji oraz  - co ma znaczenie w większych podmiotach - prowadzenie rozrachunków. Program jest przygotowany do prawie natychmiastowej pracy, zawiera predefiniowane ustawienia i plan kont. Ogromnym atutem programu jest Raport Kasowy oparty bezpośrednio o zapisy na koncie Kasy.
W firmach osób fizycznych - dużym atutem jest możliwość zachowania kartotek i ustawień programu przy zmianie formy prowadzonych ksiąg, z KH na KPiR i odwrotnie, również Podatki mogą być tam liczone dla wielu Podatników w różnych proporcjach i z różnych firm, o różnej formie ksiąg!

Bufor zapisów - koniec z korektami
Księgując - możesz w każdej chwili wrócić do wcześniejszych dokumentów i je poprawić. Program zawiera również ułatwienia przydatne przy wyprowadzaniu zaległości, gdzie przydatny jest równoczesny dostęp do wielu lat obrotowych.

Szybkość pracy - pomyśl ile czasu zaoszczędzisz - szybciej księgując faktury
Unikalny system szablonów - pozwala na błyskawiczne wprowadzanie dokumentów księgowych. Aż trudno uwierzyć, ale niektórzy z naszych klientów wprowadzają jedną fakturę do rejestrów VAT i do Ksiąg w ... 15 sekund. Czy uda Ci się to w programie, którego obecnie używasz?
Krótki czas wprowadzania danych przekłada się na wydajność pracy Twojego biura, a przez to na niższe koszty i większe zyski.

Wieloletnie kartoteki - to elastyczność i dodatkowe możliwości
Możesz kontynuować plan kont, ustawienia i serie dokumentów przez wiele lat. Co więcej - jeśli np. wyprowadzasz zaległości w księgach klienta - możesz pracować na kilku latach jednocześnie. To Ty decydujesz, czy dodane właśnie konto - ma być widoczne również w innych latach obrotowych.

Szybki start z nową firmą dzięki - wymianie danych pomiędzy firmami
Obsługujesz podobne firmy? W OGNIKU możesz eksportować plan kont i kontrahentów z jednej firmy do innej, lub stworzyć firmę wzorcową i używać jej do błyskawicznego zakładania nowych firm.