Bardzo często pytacie Państwo w jaki sposób i czy w ogóle możecie w przypadku zgubienia, utracenia bądź zapomnienia, odzyskać swoje hasło do logowania się w OGNIKU Premium.

 

ODPOWIEDŹ: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA UTRACONEGO HASŁA DO PROGRAMU OGNIK PREMIUM. JEDNAKŻE NALEŻY WYODRĘBNIĆ TUTAJ DWA PRZYPADKI:

  • jeśli w programie nie zostały wykonane księgowania można zacząć "od zera". W tym celu należy zmienić nazwę pliku system.idb, który mieści się w katalogu instalacyjnym programu, w podkatalogu "dane" na dowolną inną nazwę. Po uruchomieniu program zaproponuje założenie nowej bazy danych,
  • jeśli natomiast zaczęto już księgowanie w celu zresetowania hasła należy wspomniany plik system.idb przesłać do Nas. Odblokowanie hasła wiąże się z opłatą manipulacyjną. Po otrzymaniu od Państwa pliku system.idb wysyłamy fakturę Pro-Forma.

 UWAGA !!!

Po odblokowaniu hasła odsyłamy Państwu plik system.idb. Jeżeli dotychczasowa korespondencja była prowadzona z innego maila to po odblokowaniu hasła plik system.idb zostanie odesłany tradycyjną pocztą - listem poleconym na adres firmy.