1. Organizatorem promocji jest spółka AUDITPLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem.
2. Promocja trwa do wyczerpania pakietów promocyjnych. Organizator może zakończyć promocję w dowolnym czasie bez uprzedzenia.
3. Promocja kierowana jest do istniejących klientów spółki.
4. Promocją objęte są zakupy wybranych licencji programu ognik za pośrednictwem sklepu internetowego ognik.com.pl/sklep.
5. Promocyjne kubki termiczne przyznawane są wyłącznie wraz z w pełni opłaconą aktualizacją programu na rok 2017 o wartości co najmniej 300 zł i w chwili obecnej nie są dostępne w sprzedaży bezpośredniej.
6. Do każdej właściwie oznaczonej licencji Organizator przekaże jeden kubek termiczny na adres wskazany przy zamówieniu jako adres korespondencyjny.
7. O udziale w promocji decyduje data zamówienia. Zamówienia nieopłacone w ciągu 60 dni są anulowane bez żadnych konsekwencji dla zamawiającego.
8. O ile w opisie produktu nie zaznaczono inaczej - promocja łączy się z innymi promocjami.
9. Kubki uszkodzone podlegają wymianie na nowe w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki pod warunkiem odesłania uszkodzonego kubka na adres organizatora.
10. Zastrzeżenia prawne:
Dostarczane w promocji kubki zostały zakupione w Polsce i nie były przez organizatora badane pod kątem ich przydatności do kontaktu ze środkami spożywczymi. Organizator wyłącza wszelką odpowiedzialność za szkody będące skutkiem używania przekazanych kubków.