PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

1. Organizatorem promocji jest spółka AUDITPLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem.
2. Promocja trwa do wyczerpania pakietów promocyjnych. Organizator może zakończyć promocję w dowolnym czasie bez uprzedzenia.
3. Promocja kierowana jest do nowych klientów spółki.
4. Promocją objęte są zakupy wybranych licencji programu ognik za pośrednictwem sklepu internetowego ognik.com.pl/sklep.
5. Promocyjne dyski USB przyznawane są wyłącznie wraz z nową w pełni opłaconą licencją programu i w chwili obecnej nie są dostępne w sprzedaży bezpośredniej.
6. Do każdej właściwie oznaczonej licencji Organizator przekaże jeden dysk USB na adres wskazany przy zamówieniu jako adres korespondencyjny.
7. O udziale w promocji decyduje data zamówienia. Zamówienia nieopłacone w ciągu 60 dni są anulowane bez żadnych konsekwencji dla zamawiającego.
8. O ile w opisie produktu nie zaznaczono inaczej - promocja łączy się z innymi promocjami.
9. Dyski uszkodzone podlegają wymianie na nowe w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki pod warunkiem odesłania uszkodzonego dysku na adres organizatora.
10. Zastrzeżenia prawne:
Ze względu na bezpieczeństwo Państwa danych - zalecamy, aby korzystać z OGNIKA na dyskach przenośnych tylko do podglądu danych lub do ich przenoszenia. Codzienną pracę i przechowywanie danych księgowych zalecamy wykonywać na komputerze znajdującym się w bezpiecznym miejscu. Proszę też sprawdzić czy polityka rachunkowości i bezpieczeństwa danych w Państwa firmie pozwala na przenoszenie danych księgowych na zewnątrz firmy. Dostarczane w promocji dyski nie były przez organizatora badane pod kątem ich bezawaryjności. Należy je traktować jako dodatkowe nośniki przeznaczone na niejedyną kopię danych. Organizator wyłącza wszelką odpowiedzialność za szkody będące skutkiem używania przekazanych dysków.