PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

OGNIK NGO

OGNIK Dla Firm

OGNIK Dla Biur

Instalacja i wdrożenie programu są łatwe
nawet dla początkujących użytkowników, a wymagania programu pozwalają na jego użytkowanie nawet na starszych komputerach. OGNIK doskonale sprawdza się w pracy w sieci LAN.

Praca zespołowa
Budowa programu pozwala na prace w tej samej firmie i równoczesne wprowadzanie danych przez wiele osób jednocześnie. Co więcej, możesz uruchomić OGNIKA więcej niż jeden raz na tym samym komputerze, i to zarówno na danych tej samej firmy, jak i różnych firm. To bardzo przydana opcja, gdy podczas księgowania - szybko chcesz sprawdzić coś w innej firmie.

Analiza danych
Program zawiera unikalny moduł pozwalający na wielowymiarową analizę zapisów w oparciu o zapisy księgi - to rozwiązanie absolutnie unikalne w programach w tej kategorii cenowej. Ta opcja pozwoli Ci na prezentację danych Klientom w przejrzysty i zrozumiały dla nich sposób. Wzbogacony także czytelnymi i atrakcyjnymi graficznie wykresami.

Mobilność pracy
Po stronie programu nie ma ograniczeń dotyczących przenoszenia danych pomiędzy komputerem w pracy i np. laptopem. Pod pewnymi warunkami możesz więc zabrać dane księgowe ze sobą. Możesz także zainstalować OGNIKA PREMIUM wraz z kopią danych na tablecie z systemem Windows, np. na spotkanie z Klientem.

Eksport danych i zestawień
Program pozwala na eksport danych do EXCELA i kilku innych formatów, a także na zapisywanie raportów w plikach PDF.