PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem programu OGNIK Premium zapoznaj się z listą korzyści które pozwala on osiągnąć.

1. Oszczędność czasu.

Zawarty w  programie system szablonów księgowych pozwala na zaksięgowanie faktury zakupu lub sprzedaży nawet w 12 sekund! Ile czasu to samo zadanie zajmuje w innych programach ?... od 30 sekund do nawet około dwóch minut. Różnica w czasie pomnożona przez liczbę faktur jaką każdego miesiąca księgujesz to Twoja oszczędność....

Optymalizacja programu pod kątem pracy przy wykorzystaniu wyłącznie klawiatury pozwala osobom sprawnie posługującym się klawiaturą na błyskawiczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi oknami programu.

Po skonfigurowaniu formuł dla Rachunku Zysków i Strat oraz Bilansu, sprawozdanie finansowe masz gotowe w kilka sekund po zakończeniu księgowań.

2. Mniej błędów.

Dla większości dokumentów, księgując powtarzalne operacje, skupiasz się jedynie na prawidłowym wprowadzeniu kwot do rejestru VAT, resztę program zrobi korzystając z szablonu, dzięki temu:
- te same transakcje księgowane są zawsze tak samo,
- unikasz "literówek", czeskich błędów lub opuszczonych końcówek w dekretach.

3. Fachowy serwis techniczny.

Cieszymy się, że możemy Państwu oprócz wiedzy informatycznej zaoferować także pomoc specjalistów w dziedzinie rachunkowości, dzięki czemu konsultacje telefoniczne są konkretne, i szybko pozwalają na rozwiązanie problemu. 

W roku 2014 zgłoszenia serwisu w 100% zostały rozwiązane zdalnie!

4. Oszczędność pieniędzy.

Program Ognik Premium jest i jeszcze długo będzie jednym z najatrakcyjniejszych cenowo programów księgowych na polskim rynku. W naszej firmie wolimy mieć wielu drogich klientów, niż sprzedać kilka drogich programów.