PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

Szanowni Państwo!
Jak co roku - proponujemy Państwu zakup aktualizacji dla posiadanych licencji programu OGNIK PREMIUM na kolejny - 2019 rok.

Co nas czeka w 2019 roku?

- MF zapowiada wprowadzenie pliku JPK_VDEK - który docelowo planowany jest aby zastąpić plik JPK_VAT i deklaracje VAT. Na chwilę obecną wdrożenie tego pliku przewidywane jest od 01.07.2019r. - postęp prac legislacyjnych możecie Państwo śledzić tutaj,
- Sprawozdania finansowe w wersji elektronicznej: OGNIK PREMIUM w wersji na rok 2019 zostanie zaktualizowany tak, aby umożliwić eksport elementów sprawozdania finansowego do pliku o odpowiednim formacie. Plik ten będzie można wykorzystać do dalszej edycji w programie OGNIK E-Sprawozdania ewentualnie innym kompatybilnym.
- Ognik Premium 2019 umożliwi Państwu pobranie kursu waluty wprost z NBP - koniec ze żmudnym poszukiwaniem kursu!
- W trakcie roku 2019 planujemy zmianę obecnego mechanizmu sprawdzania podatników VAT na nowy mechanizm wykorzystujący rejestry udostępnione on-line przez MF.
- dostosujemy parametry programu do zmian na rok 2019;
- umożliwimy obsługę nowej stawki PIT - 5%, dla odrębnego dziennika w ramach KPiR (domyślnie 19 lub wg. skali);
- wprowadzimy możliwość generowania przelewów w oparciu o rozrachunki, w postaci pliku elixir;
- nowa wersja to także szereg drobnych usprawnień, takich jak szybsze wysyłanie e-deklaracji, podpowiadanie ostatnio użytego katalogu do zapisania pliku JPK, zapisywanie wielu wysyłek JPK, obsługa korekt deklaracji VAT-7, wprowadzenie tzw. inteligentnego klawisza  - który przyjmuje rożne funkcje w zależności od aktywnego pola w programie i wiele innych.

Zobacz dostępne aktualizacje