Szanowni Państwo
Sytuacja dotycząca koronawirusa w naszym kraju dynamicznie się zmienia, dlatego chcemy Państwu przekazać kilka słów na temat naszych przygotowań.

Jesteśmy gotowi do pracy zdalnej

Zespół OGNIKA jest przygotowany do pracy zdalnej, niemniej w takim modelu pracy pewne procedury realizowane są wolniej. Prosimy o wyrozumiałość i ograniczenie kontaktów telefonicznych do spraw pilnych i ważnych. Pozostałe zapytania, sugestie itp. prosimy kierować do nas drogą mailową.  Kontakt.
Większość tematów technicznych można znaleźć na naszej stronie internetowej w dziele instrukcje lub w podręczniku on-line:

Osoby zainteresowane zamówieniem programu:

Z dniem dzisiejszym zamrażamy wszystkie ceny programu w tym również aktywne promocje - do odwołania - i prosimy o składanie zamówień już teraz w naszym sklepie on-line. Równocześnie informujemy,  że wszystkie zamówienia złożone od dnia 14 do 31 marca 2020 - obejmujemy bezwarunkową 60 dniową gwarancją zwrotu - w tym również w przypadku aktywacji tych licencji.

Działamy dopóki to będzie możliwe

Na chwilę obecną nie dopuszczamy myśli o czasowym zawieszeniu naszej działalności - jednak w razie stwierdzenia zachorowań wśród naszych pracowników nie możemy z całkowitą pewnością wykluczyć czasowego zawieszenia działalności w zakresie obsługi klientów.

Wykonuj kopie danych.

Ze względu na napływające do nas doniesienia o wzmożonej aktywności hakerów - wykorzystujących ten trudny czas - prosimy o regularne wykonywanie kopii danych programów. Zobacz jak wykonać kopię?

Co z terminami podatkowymi?

Wiemy, że po apelu Krajowej Izby Doradców Podatkowych i  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce  - Ministerstwo Finansów przygotowuje przepisy pozwalające na przesunięcie terminów podatkowych, niemniej dopóki nie poznamy szczegółów apelujemy aby nie odkładać na później realizowanych zadań i mimo wszystko starać się wykonać obowiązki podatkowe w obowiązujących terminach - oczywiście bez niepotrzebnego narażania swojego zdrowia.

Z poważaniem
Zespół OGNIKA