PROGRAM KSIĘGOWY dla samodzielnych księgowych. Kompletny, szybki i sprawdzony przez tysiące księgowych takich jak TY!

Czym jest OGNIK?

OGNIK to wyjątkowy program księgowy opracowany pod nadzorem praktyków z 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości w tym biegłego rewidenta. Program pozwala na prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencji przychodów i uproszczonej ewidencji, a zatem można w nim prowadzić księgowość praktycznie dla każdej jednostki. Na przestrzeni wielu lat istnienia program został wyposażony w szereg funkcji ułatwiających codzienną pracę księgowych w firmach, biurach rachunkowych a także fundacjach i stowarzyszeniach. W opinii wielu użytkowników program jest najłatwiejszy w obsłudze spośród wszystkich dostępnych na rynku. Pozwala też na bardzo szybkie rozpoczęcie pracy i sprawne jej wykonywanie.

Kto często kupuje

System Ognik przez wiele lat był szczególnie popularnym programem wśród niewielkich firm, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie całego kraju. Często jest również kupowany przez małe i średnie kluby sportowe czy biblioteki. Jest również wykorzystywany w wielu jednostkach ochotniczych straży pożarnych.

Możliwości programu i jego bardzo atrakcyjna cena sprawiają, że jest chętnie kupowany przez lokalne fundacje i stowarzyszenia skupione przy gminach i lokalnych ośrodkach kultury i sportu.

Od wydania wersji PREMIUM - szybko rośnie zainteresowanie nim większych firm i dużych biur księgowych, głównie ze względu na jego ogromne możliwości, atrakcyjną cenę i zawarte w cenie wsparcie techniczne.

Czemu stworzyliśmy kolejny program księgowy?

Prowadząc biuro księgowe, księgowość firmy czy dowolnej jednostki, dostrzegacie Państwo zapewne wiele miejsc które można poprawić. Szczególnie dotyczy to oprogramowania księgowego, które powinno być elastyczne, sprawne, szybkie i łatwe w obsłudze. Prawie 20 lat temu prowadząc wtedy niewielkie biuro księgowe - nie znaleźliśmy na Polskim rynku programu księgowego, który spełniał by nasze oczekiwania. Postanowiliśmy wtedy stworzyć własny. Krok po kroku, zaczynając "od zera" stworzyliśmy program, który działa dokładnie tak, jak chce tego księgowy praktyk. Jest szybki, posiada wszystkie potrzebne funkcje ale przy tym dzięki eksperckiej wiedzy jest wolny od niepotrzebnych opcji i ustawień. OGNIK to program, który opiera się na ogromnej wiedzy i doświadczeniu tysięcy użytkowników i który wciąż zdobywa serca nowych fanów w całym kraju.

Dzisiaj wiemy że było warto, bowiem na przestrzeni lat OGNIK trafił do tysięcy różnego rodzaju jednostek. Na początku do straży pożarnych (stąd nazwa :-)) później w miarę wprowadzania nowych funkcji również do firm i biur księgowych. Dzisiaj OGNIK najbardziej doceniany jest przez biura rachunkowe – kładące nacisk na szybkość obsługi, prostotę i kompletność funkcji - do tego stopnia że jest używany również przez największe kancelarie podatkowe w kraju, w tym te mieszczące się w pierwszej 20 krajowego rankingu!